Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Жено, жено звънни на пожарната! - Що бе, мъжо? - Е как що, новото ми БМВ ми изгори джобовете!
Семейни 2,833 прегледа
Следващ →

Още вицове

На бизнес преговори: - Ще процедираме по следния ред: първо, вие ще посочите вашата цена, след това ние ще уточним нашата, после всички ще се посмеем дружно и ще пристъпим към сериозния разговор… Моя брат искаше да стане космонавт. А аз исках да стана доктор, за да излекувам брат ми. Момче и момиче. Първа среща. Той цяла нощ бил перфектния кавалер - таксита, сметките по заведенията, галантен, весел, умен, чаровен.... Тръгват да се прибират и той я изпраща. Изпреварва я точно преди да си влезне във входа, разперва ръце, подпира се на входа от двете страни и казва: - Докато не ми направиш свирка няма да те пусна!!! - Недей де....толкова хубава вечер беше, не я разваляй! - Свирка! - Недей бе човек! Толкова си готин, толкова те харесвам, не разваляй всичко накрая, не мога да ти направя свирка... Един спор се разгорял половин час.... В това време от входа излиза едно малко момиченце, минава под неговата ръка, поглежда нагоре към него и казва: - Бате, аз съм Юлия, на 7 годинки съм и живея на 6-ия етаж. Тати ме прати да ти направя една свирка. Каза, че ако не ти хареса, ще прати мама тя да ти направи. Каза, че ако и нея не харесаш, той може да слезне да ти направи свирка, само моля те пусни домофоните, че целия вход не може да спи. Събужда се едно селско семейство сутринта. Майката гледа - кравата става, протяга се. - Какво, кравичке, бик ли искаш? Събужда се и котката - протяга се. Майката пак: - Какво, Мацо - котарак ли искаш? Събужда се дъщерята, протяга се. Майката: - Какво, дъще, не се ли наспа? - Аха, на кравата - бик, на котката - котарак, а аз - не съм се била наспала! Дейвид Копърфийлд пристига на турне в България. В една от вечерите изнася представление на митничари. След представлението се събират и започват да пият. Нарязват се едно хубаво. В порив на откровенност Дейвид казва на седящия до него митничар: - Искаш ли да ти направя един фокус? - Показвай! - Виждаш ли оня вагон? - Да. - Хоп... - вагона го няма. Митничарят: - Искаш ли аз да ти покажа един фокус? - Показвай! - Виждаш ли тоя влак натоварен с бяла техника? - Да. - Хоп (изважда печата от джоба си и го трясва върху митническата декларация)... - буркани със зелен грах....