Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Културният човек след десет часа вечерта не включва Caps Lock.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ало, какво правиш? - На работа съм! - А кога ще свършиш? - Като се наспя!
Семейни
03.10.2017
3,101 прегледа
Следващ →
Още вицове
Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили: - Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"! ----- Днес на митницата на аерогарата, митничарите случайно са открили в документна пратка много рядка банкнота от 1 милион долара от 1923 година. Въпросната банкнота е от първата игра "Монополи"... ----- Награждават митничарите за задържаната банкнота от един милион долара. А те си мърморят помежду си: - Да имаше някой да ни я развали, щяхте да я видите през крив макарон... ----- Сега разбрах защо Масларова казва, че нямала 50 000... ----- Масларова отрича, че банкнотата е нейна.... -----
Какъв е тоя идиот, дето му чувам гласа всеки път, когато си отворя устата?
Падат двама парашутисти - единият нормално, а другият с вик на ужас. - Какво си се разкрещял бе? - пита го първият. - Парашутът ми не се отваря! - Е какво се шашкаш толкова - това е само учебен скок!
Селският доктор имал връзка с учителката. И както обикновено се случва, тя забременяла. Изродил детето и тя му казала: - Ти си го правил, ти си го гледай! Прибрал докторът детето. На следващия ден пристигнал селският поп: - Докторе, помагай! Подул съм се, ще се пръсна. Докторът му ударил една упойка, направил няколко клизми и сложил детето до него. След час попът се събудил: - Как ми олекна, докторе! И шкембето ми спадна. - Ще спадне, я. Виж какво хубаво дете роди. Попът се зачудил, но взел детето. На смъртния си одър го извикал и казал: - Сине, имам една тайна и сега ще я разкрия. Аз не съм баща ти. Аз съм майка ти... Баща ти е поп Киро от съседното село!
- Тате, искам да се запиша на балет. — Недей, сине, това е много болезнено изкуство. — Защо? — Щото щи счупя краченцата!