Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървял си нимфоман по пътя, и що да види! Добрата Фея. Запитала го тя с нежен глас. - Какво искаш да направя за теб, добри човече? Нимфомана се почесъл, и рекъл. - Искам члена ми да стига земята... ... и храаас Добрата Фея му отрязала краката
Черен хумор 2,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обама: Чу ли, избраха ме за президент! Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент! Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина... Секретаря: Събота ви е работен ден. Обама: Хммм... А неделя? Секретаря: Също работен. Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам? Секретарь: На празниците също ще работите. Обама: Защо???! Секретаря: Защото сте негър, господин президент. Какво щастие, че в нашият живот се появиха мобилните комуникации и SMS-и! Иначе откъде щях да знам, че всяка седмица печеля "Мерцедес" или четвърт милион лева! - Имал съм мания за величие? Имам не каква да е мания, не някаква обикновена, а най-великата и най-маниакална мания за величие от всички мании за величие, които някога са съществували! Мъж се връща от командировка и признава на жена си, че си е изгубил сватбената халка. - Не разбирам, - въмущава се жена му, - как може да си изгубиш халката? - Ти си виновна! Две седмици ти казвах, че ми е скъсан джоба! "Ще си купя пушка и изобщо няма да се карам - направо ще стрелям по вас!" ПГ по строителство и архитектура гр. Стара Загора