Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако сте на гости и домакините ви намекнат, че сте се заседели, то по-добре и полегнете, че да не се безпокоят домакините.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Асен Блатечки е в болница с опасност за живота. Оказало се, че и Кубрат Пулев си е изтеглил последния му филм...
Разни
03.10.2017
2,129 прегледа
Следващ →
Още вицове
Волен Сидеров се чуди защо днес не били ги пуснали в Сърбия? Че коя държава би пуснала група от 600 човека на границата, викащи "Атака"?
От зоопарка е избягал пазачът. Въпреки, че е възможно лъвът да не казва цялата истина.
Водеща столична строителна компания спешно търси антикризисен мениджър. Изисквания към кандидата: 1) Висше строително образование, опит като технически ръководител в организирането, изпълнението на строително-монтажните работи за обекта в съответствие с одобрените проекти и технически спецификации; 2) Умение да лепи тапети без мехури, монтаж на гипсокартон, замазки и шпакловки.
Среща на високо равнище СССР-САЩ. По някое време Рейгън и Горбачов остават насаме - няма преводачи наоколо, няма никой… Рейгън се хвърля на рамото на Горби и почва да му плаче: - Миша, не могу я больше так! Горбачов го тупа успокоително по гърба: - Надо, Щирлиц, надо…
Някога в едно село пристигнал чужденец.Той попитал хората там какво може да го впечатли в това малко китно селце.Отговорили му: Еееееее там на край селото, в една схлупена къщурка има един, който с патката си троши орехи.Почудил се нашия човек, отишъл и видял един, който като хване пищова си и троши орехчетата и останал изумен. След 30-40 години нашия човек отново минавал през същото село и попитал за трошача на орехи-"там е, там е, но вече е стар"-отговорили му.Влязъл той в къщата и какво да види- оня трошел с патката си кокосови орехи "Абе, Чиче,какви ги вършиш бе"-попитал го... "Старост-нерадост, Синко - не виждам ги вече"