Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В щастието бъди умерен, в нещастието разумен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Обява в Интернет:"Мъж, 40 години търси секс". Сега седя и мисля - има проблем с пунктуацията или това е някаква пълна трагедия?
Бисери
03.10.2017
3,409 прегледа
Следващ →
Още вицове
Криза. В разгара на съкращения, понижаване на заплати и длъжности. Разговор на подчинен и началник. Подчинения: - Знам защо така се заяждате с мен... Началника: - И защо? Подчинения: - Защото се натискате за моето място!!!
Две блондинки влезли в магазин за папагали. Видяли един зелен и едната блондинка попитала: - Защо този папагал е зелен? Другата отговорила: - Ами не знам, ама май още не е узрял.
"Ако чужди жение спят с мен, значи, че и моята жена може да спи с някой?" Ето тези съмнения се наричат ревност.
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.
Мъж сe прибирa oт рaбoтa и зaвaрвa жeнa му гoлa в лeглoтo: - Жeнo, каквo прaвиш ма? -пoпитaл той. - Ами миличко чакам те да се върнеш от работа какво може - казала жената. - Е хубаво де не можа ли поне една рокля да си сложиш? -попитал той. - Aма аз нямам рокли бе мило, ти така и не ми купи. - A нямаш рокли - казал мъжът отваряйки гардероба. - Я гледай какво става тука:1 рокля, 2рокли, 3рокли, 4, - Зрасти Гошка, 5, 6.