Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Женско мнение: Няма грозни мъже - има малко цветя и шампанско!
Семейни 3,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло? Момче и момиче. Първа среща. Той цяла нощ бил перфектния кавалер - таксита, сметките по заведенията, галантен, весел, умен, чаровен.... Тръгват да се прибират и той я изпраща. Изпреварва я точно преди да си влезне във входа, разперва ръце, подпира се на входа от двете страни и казва: - Докато не ми направиш свирка няма да те пусна!!! - Недей де....толкова хубава вечер беше, не я разваляй! - Свирка! - Недей бе човек! Толкова си готин, толкова те харесвам, не разваляй всичко накрая, не мога да ти направя свирка... Един спор се разгорял половин час.... В това време от входа излиза едно малко момиченце, минава под неговата ръка, поглежда нагоре към него и казва: - Бате, аз съм Юлия, на 7 годинки съм и живея на 6-ия етаж. Тати ме прати да ти направя една свирка. Каза, че ако не ти хареса, ще прати мама тя да ти направи. Каза, че ако и нея не харесаш, той може да слезне да ти направи свирка, само моля те пусни домофоните, че целия вход не може да спи. Най-бързият начин да опознаеш една жена, е да пазаруваш с нея. - Осъждате се на глоба от 50 000 лева. надявам се това да ви откаже от манията да разбивате телефонни апарати. - Разбрано, гражданино съдия. Кажете, може ли да платя глобата с монети? Един луд в лудницата постоянно държал ухото си притиснато до една стена. Един път доктор отишъл при него и го питал: - Какво слушаш? Лудият отговорил: - Ела да чуеш. Докторът отишъл, слушaл 1-2 мин. и казал: - Нищо не се чува! Лудият отговаря: - Аз 2 години слушам и нищо не чувам, а ти за 2 мин. искаш всичко да чуеш.