Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Затвор. Надзирателят минава на нощна обиколка. От една килия се чува как някой плаче. - Кой реве там бе? Услужлив дебел глас. - Иванов, г-н старшина. - Защо реве? - Ми, иска му се коняк. - Ха, коняк иска! А бой не ще ли? - Пробвахме, но продължава да реве.
Разни 2,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животът е изкуство, не е нужно да си поет, за да го разбереш, нужно е просто да си човек със сърце. - Докторе, бъдете честен с мен. Колко ми остава? - 10... - Но какво? Дни, седмици, години... - 9, 8, 7, 6........... Внук попитал дядо си: - Дядо, къде е фенерчето? - Защо ти е фенерче? - Отивам на среща. Дядото казал: - На времето ходехме на срещи без фенерчета. - Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намерил в тъмното. Специалист дълго обяснява на своя позната принципа на устройството на телеграфния кабел. - Всичко разбрах, - казва накрая дамата. - Само една подробност не ми е ясна: защо телеграмите от Европа пристигат сухи в Америка? По време на буря един мъж паднал зад борда и свирепа ахула му отхапала члена. Доплуъвал той отчаян до някакъв бряг и какво да види. В плиткото подскача златната рибка. - Искам члена ми да е 1 метър дълъг и една педя широк. Пожелал си той веднага на рибката, както си му е редът. - А, каква е тая акула дето изплува!? - Оная, дето ти го отхапа, задави се току-що.