Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Карам тъщата на вилата, и то с кеф. Тя плаща бензина. - И колко време мислиш, че това "удоволствие" ще продължи? - Докато ми вярва, че моя опел харчи 50 литра на 100 километра.
Семейни 2,917 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба. - С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък. Една мутра имала рожден ден и другите тръгнали за подарък. Чудили се какво да купят и решили да му купят нов анцуг. Купили те анцуга ама им се видяло малко и седнали да мислят, какво още да купят. -Братлета, дай да му купим една шофьорска книжка бе. И без това си нема и само се набутва на ченгетата по 100 марки като го спрат. -Да му купим ама трябва снимка. Ако му искаме снимка ще се сети за кво става дума. -Не ни трябва снимка бе. Ще му залепим едно огледало на местото на снимката. Купили те книжката и отиват на рождения ден. Дават подаръците и рожденника започва да разопакова. -Яяяяяяя анцуг, бело и синьо, супер, такъв точно си немам я да си го облечем. Облякъл анцуга и продължава. -А стига бе. Шофьорска книжка. Лееелееееееее как се сетихте бе. И на снимката с новия анцуг. Късогледа баба гледа телевизия. По едно време вика на дядото: - Гледай ги бе, какви мръсотии показват! По наше време нямаше такива безобразия! Дядото погледнал: - Какви мръсотии ма! Фидел Кастро яде банан! Новини от света на най-древната професия: -Спекулативно се качва цената на зърното. Университет. Лекциите са свършили. В една от аулите, зад бюрото седи и дреме стар професор. Вратата се отваря и с гръм и трясък на кофи нахлува чистачката. Професорът /стреснато/: - Ти ли си, ма лельо Марче? Чистачката: - Аз съм, професоре. Добре, че си тука, че искам да те моля за една услуга... Тоя, моят внук, ей сега ще го доведа, много ме притеснява... Професорът: - Какво му е на детето? Чистачката вкарва в залата едно хлапе и продължава: - Ами, само на седем години е, а си играе с пишката... Професорът се обръща към хлапето и пита: - Кво става, малък... Бил си само на седем години, а? Момчето: - Ъхъ! Професорът: - И лъскаш бастуна, а? - Ъхъ! Професорът /замислено/: - Така и трябва, още ти е рано да чукаш...