Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иван Славков - Батето на коледния коктейл на ЦСКА в "Континентал Плаза": - Това тука (посочва напитките) е само реквизит. След малко чакаме да донесат и супата, нали сме при чорбата.
Разни 1,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднъж поручик Ржевски, въпреки добрите си нрави и висок морал, пренощувал в публичен дом. На сутринта, обувайки ботушите си и намятайки шинела, изведнъж чул женски глас: - Почакайте, поручик! А парите? Възмутен, поручикът отреагирал: - Драга ми госпожо, хусарите пари от дамите не взимат! Във училището. - Деца, днес ще ходим на строеж. За да сте в безопасност ще ви помоля да си сложите каските които ще ви дадат там. Защото познавам едно момченце, което беше без каска и когато тухла падна на главата му то почина... Но, познавам и едно момиченце и когато тухла падна на главата, каската я предпази, и тя само се усмихна и продължи!!! От задните чинове се обажда едно момче. - А-а-а-а, знам я! От нашия вход е. Още ходи с каска и се хили!!! Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам! Майка завела сина си на лекар и казала: - Докторе, погледнете какво става с пишлето му! Докторът погледнал и казал:...прочети още http://adf.ly/q9opV Много късно през нощта. На вратата се звъни. Разярена жена отваря, а в ръцете си държи точилка. От другата страна на вратата стои мъжът й - съвършено пиян. Той поглежда точилката, разтваря ръце в опит да прегърне жена си и мърмори: - Милата ми тя, ама нямаше нужда посреднощ да ми точиш баници...