Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пушач, пияница и наркоман попаднали на оня свят. Пушачът разправя: - Братя, умрях в мъки. Белият ми дроб е на решето. Пияницата казал: - И аз умрях в мъки. Черният ми дроб стана на каша. А наркоманът: - Лелеее, как съм се надрусал! Вече и с умрели си говоря!
Разни 1,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

Медицинската сестра: - Докторе, изгубихме болния Петров! - Какво, умря ли? - Не, оздравя! Влиза един обратен при гинеколога и заявява: - Докторе, бременен съм, ето - и стомахът ми непрекъснато се надува. - Е, как ще си бременен, ти не си жена, нямаш матка... - Да де, ама то може да е извънматочна бременност! Катаджия спира пиян шофьор. Катаджията (К): Ела тук да духнеш на апаратчето... Пиян си! Ще ти пиша акт. Шофьорът (Ш): Ама моля ви се, господин полицай! Не ми пишете акт. К: Добре. Ще ти задам една гатанка и ако ми отговориш-няма да ти пиша акт... В тъмното по магистралата - две светлини. Що е то? Ш: Кола. К: Кола, ама БМВ ли е..? Фолксваген ли е..? Има ли аптечка, няма ли? Ш: ...Моля ви се! Не ми пишете акт. В замяна да не разказва вицове за своя приятел ББ, Шкумбата е получил дипломатически пост в Чикаго. Кораб минава край малък остров сред океана. По брега на острова тича брадат мъж, нещо вика и маха отчаяно с ръце. - Кой е този? - пита една пътничка капитана. - Понятие си нямам. Всяка година, щом минем оттук, той търчи така и маха като обезумял.