Един поп кара колело без ръце и се спуска по нанадолнището. Изведнъж го спира полицай:
- Стой, защо караш без ръце?
- Кормилото е в ръцете на Господа, чадо.
- Ахааа и се возите по двама...
Пушач, пияница и наркоман попаднали на оня свят. Пушачът разправя:
- Братя, умрях в мъки. Белият ми дроб е на решето.
Пияницата казал:
- И аз умрях в мъки. Черният ми дроб стана на каша.
А наркоманът:
- Лелеее, как съм се надрусал! Вече и с умрели си говоря!