Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Анкета: -Какво мислите за пасивната евтаназия? -Ами какво да мисля...аз живея в това състояние, откакто имам ипотека.
Бисери 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Приятелю, вчера ти хвана ли нещо? - Хванах, ама и мъжът й ни хвана! Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайста стая. - Никой - отвръща тя. - Чудесно - възкликва мъжът. - Значи съм успял да избягам! Луксозните кооперации имат не просто домофони, а домоайфони. Джордж Буш: Бог ми каза да нахлуя в Ирак и Афганистан ---- Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвале, после ругаел и защо на немски. Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разварт, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор. - А кой беше духа? - попитал Буш - Това беше духа на Адолф Хитлер. - отговорил медиума. Събудих се понеделник, за да ходя на работа във вторник, но сряда разбрах, че четвъртък ще вали, и тогава петък си помислих защо да ходя събота, ако неделя е почивен???