Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!!
Животни 3,385 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колко е зле в леглото, един мъж разбира тогава, когато му свършат парите. Говорят си Рунии, Роналдо и Марадона. Рунии казва: - Бога на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света. Марадона казва: - А на мен пък ми каза, че ще стана най-добрия. Роналдо стои и ги слуша и учудено казва: - Не си спомням да съм казвал такива неща. Госпожата казва на учениците: -Деца,кой ще разкаже съчинение за зимата? Първа вдигнала ръка Марийка и започнала да разказва. -Зима е. -Добре Марийке продължавай. -Вали пухкав сняг. -Добре Марийке по нататак. -Езерото е замръзнало. -Добре Марийке достатъчно.Някой друг да иска?Попитала госпожата. -Аз искам.Казал Иванчо. -Добре Иеанчо ама без глупости.И тои започнал. -Зима е.Вали пухкав сняг. -Браво Иванчо продалжавай. -Езерото е замръзнало. -Много добре Иванчо продължи нататък.Казала учудена госпожата. -Един вълк и една вълчица се ебат на леда. -Въъх!Иванчо неудобно е! -Неудобно е госпожо хлъзга се! - Ало, телефон 33-33-33? - Да. - Моля ви се, наберете “Бърза помощ”, пръстът ми се заклещи в шайбата. Умрял един човек. Заедно с него умряло и кучето му. И ето, че душата на човека заедно с на кучето, стоят пред една врата с надпис:"Рай. Забранено влизането с кучета". Не влязъл човекът през тази врата, а продължил нататък в неизвестността. Повървял и стигнал до друга врата. На нея няма надпис, само един старец седи встрани. Човекът се приближил до него и казал: - Извинете, уважаеми... - Свети Петър съм аз. - А какво има зад тази врата? - Раят е зад тази врата. - А с кучето може ли? - Разбира се. - А на предишната врата тогава, какво имаше зад нея? - Там е адът. До Раят стигат само тези, които не зарязват приятелите си.