Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две физиономии (вече не им викат мутри) спорят чия жена е по-тъпа. Първият: Моята е уникум. Купи си последен модел Мерцедес. Вторият: И кво? П: Ами няма книжка. В: Твоята е цвете. Моята е по-блондинка от финландките. П: Що? В: Ами отиде за месец на морето на почивка и си взе цял куфар с презервативи. П: И кво от това? В: Как какво? Няма пенис...
Блондинки 3,330 прегледа
Следващ →

Още вицове

На едно африканско пристанище спира кораб и започва да товари пътници с обещание да ги откара като емигранти в някоя по-богата страна. Отвсякъде се стичат тълпи и започват да се качват на кораба. Ден, два, три... Върволицата не спира. Един от кандидат-емигрантите отива и пита капитана: - Абе тоя вашия кораб да не е безкраен? - Не, бездънен е... Късогледа баба гледа телевизия. По едно време вика на дядото: - Гледай ги бе, какви мръсотии показват! По наше време нямаше такива безобразия! Дядото погледнал: - Какви мръсотии ма! Фидел Кастро яде банан! За да не хвърлят хората новия диск на Веско Маринов след като го чуят, на него е отпечатано разписанието на влаковете, линийка и календарче за 2013-та година. А за да се увеличат продажбите, са решили да го записват върху презаписваеми дискове. Една жена празнувала своя петдесет годишен юбилей - гости, ядене, пиене... Обичайните неща. Съпругът и вдигнал тост: "Вдигам тост не за твоите 50 год., на които си като кисела зелка, вдигам тост не за твоите 35 год., на които бе като ароматен френски коняк, вдигам тост не за твоите 25 год., на които бе като пенливо шампанско, а вдигам тост за твоите 17 год., на които бе като сочна праскова!..." Гостите онемели притеснено... Рожденничката се изправила с чаша в ръка: "Вдигам тост не за моите 17год., на които бях като сочна праскова, която ти взе нахапана, вдигам тост не за моите 25 год., на които бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели, вдигам тост не за моите 35 год., на които бях като ароматен френски коняк, който ти делеше с комшията, а вдигам тост за моите 50 год., на които съм като кисела зелка, с която ти с кеф би замезил, ако не ти беше тъп ножа, за да я нарежеш!" - Мъжът ти изглежда много умен и начетен, сигурно всичко знае? - Напротив, даже и не подозира!