Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сръбско радио. Обажда се слушател: - Може ли да поздравя всички сръбски войници с песента "Сръбино, надигни глава!" ? - Може, разбира се, много патриотично от ваша страна? А вие кой сте ? - Косовски снайперист.
Семейни 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена ражда на улицата. Минава пънкар. Жената: - Помогнете, моля! Пънкът: - Баси, кво да правя? Жената: - Дръпни детето за главата! Пънкът: - Опаля! Излезе! Женатаа: - Хвани то за краката и го плесни! Пънкът (здраво наплясвайки бебето по дупето): - И повече там да не лазиш! Чукчата го вземат войник. Понеже е по-дребен, го пращат в танкови войски като водач на танк. Една сутрин започва учение. Нареждат всички танкове в редица и командира заповядва: - Първи танк - напред! Първият танк тръгва в атака. - Втори танк - напред! - казва пак командира. Вторият танк тръгва в атака. - Трети танк - напред! - казва отново командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извиква командира. Третият танк стои и не мърда. - Трети танк - напред! - извън нерви крещи командира. Третият танк стои и не мърда. От него изскача чукчата и вика: - Момчета, чудо! Няма да повярвате! Шапката ми говори! При доктора отишла една бабка: - Докторе, имам някаква странна болест. Като стана и стоя, стоя, стоя...След това като седна и седя, седя, седя, седя...Като легна и лежа, лежа, лежа, лежа, лежа... Доктора: - Госпожо, виждате ли тази врата? Отворете я и вървете, вървете, вървете... - Келнер, супата е много гореща! - Изчакайте малко да изстине! - Нямам време да чакам! - Тогава просто духайте! - Ако имах намерение да духам, нямаше да си поръчам супа, а тромбон! На плажа. Двама спасители си говорят и единия вижда, че с една от лодките, като че ли нещо не е както трябва. - Лодка 96. Някакъв проблем? - Не получил никакъв отговор. - Лодка 96! Има ли проблем? - Пак нищо. Изведнъж другият се сетил: - Абе. Ние нямахме ли само 70 лодки? - Лодка 69. Сега ще ви помогнем...