Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нова секретарка отива за първи ден в офиса. Появява се 15мин. преди началото на работния ден, отваря прозорците широко. Влиза шефа и започва да се оплаква. -Ауууу, моля Ви, веднага ги затваряйте тия прозорци. Толкова е студено тук и това течение. Аз съм се родил недоносен и лесно настивам. Ден втори. Отново отива по-рано, носи и ел. печка, която включва на макс. Шефа идва: -Каквя е тая сауна така, печки-мечки, нали Ви казах, че съм недоносен, с капризно здраве и лесно се претоплям. Ден трети. Шефа влиза и вижда секретарката си небрежно полегнала на дивана, разчекната, със свалени прашки, но преди да каже каквото и да било, тя му подвиква: -Айде, влизай най-после да те донося, че ми писна от тебе!
Разни 2,141 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!! Турист обикаля из джунглата и стига до негърско село. Всички мъже са застанали на площада и думкат тамтами. - Какво правите? - Ами от две седмици нямаме вода и... - И какво, молите се за дъжд ли? - Не, викаме водопроводчика от съседното село да си оправи тръбите. - Каква е разликата между невежеството и апатията? - Не знам и не ме интересува! Отиват двама от съвета в къщатата на старец и го питат дали има външна тоалетна. Съответно той им отговаря: - Да имам тоалетна. Те искат да замерят каква е квадратурата. Дядото тръгва в дълбочина на двора кляка на едно место и ги пита: - Вижда ли се? - Вижда се. Той се мести по-навътре и кляка и пак ги пита: - Вижда ли се. - Не се вижда. Стареца: - Тук ми е тоалетната. Вечер, дъжд. Английски джентълмен седи до камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата. Първият джентълмен продължава спокойно да ровичка дървата в камината с ръжена. След половин час вторият излиза от спалнята и казва: - Сър, съпругата ви днес бе необичайно хладна към мен. Първият джентълмен продължава да рови из дървата в камината и също толкова спокойно отбелязва: - Е, тя и приживе не беше особено страстна...