Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той беше такъв естет и всичко обичаше да е ръчна изработка. Затова нямаше и деца...
Бисери 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Признавате ли - пита съдията, - че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? - Разбира се, че признавам - отговаря обвиняемият. - Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум. Младо засукано девойче отишло на зъболекар. Излязъл доктора и се провикнал: - Следващия! И влязла няква пенсия, но докато тя се тутала да влезе, доктора метнал един поглед от глава до пети на момичето, че чак и долните му гащи видял (бели на червени точки). Дошъл ред и на момичето. Влязло то и седнало на стола. Доктора я накарал да разтвори широко уста: - Я сега разтворете широ-о-о-о-о-око уста, а-а-а-а-а ама не чак толкова! Аз чак долните ви гащи видях бе. Момичето го приело по-навътре и след като доктора приключил го запитала: - Добре де. Като сте ми видяли гащите, какви са? - Ха! Бели на червени точки как какви? Момичето се изчервило и дим да го няма. На следващия път при доктора, влязла смело седнала на стола, вирнала си краката и му казала: - Докторе! Ай кат’ си такъв голяяяяям специалист, да видя как ще ми направиш пломба на зъба от отдолу... Доктор към пациент: - Възможно ли е това, че не спите с жена си вече две години да е свързано с вашата работа? В работата ви никой не ви ли е казвал, че сте сменили сексуалната си ориентация? Хората често забелязват това. Междудругото, какво работите? - Аз съм футболен съдия! Жена към мъжа си: - Отново си пиян! Вчера бях толкова щастлива, че си трезвен! Мъжа: - Днес е мой ред да съм щастлив. Срещат се двама приятели. - Чух, че пак си се оженил! - Да, за Кети. - Но това е сестрата на бившата ти жена! - Да, просто съм свикнал с тъщата.