Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На вратата се звъни. - Кой е? - Ние сме съседите от долните етажи. - Какво има? - От таваните ни тече! - Сериозно? - Бихте ли си затворили крана в банята? Че както тече, ще вземете да си намокрите краката, да се простудите, да хванете пневмония и да умрете... Пък ако не умрете, ние сме тук, за да ви извием врата!
Разни 2,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневник на програмист: понеделник: Днес инсталирах Windows’95. Иска ми се да умра... вторник: Днес upgrade-вах W95 до Windows’98. Да бях умрял вчера... Господ събира директорите на най-големите учлилища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците. Директорът на Руската гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Английската гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП! Директора на Математическата гимназия: - Ученици! Понделник - учим, Вторник - учим, Сряда - учим, Четвуртък - учим, Петък - не учим - ПОТОП, в Събота отучваме потопа! Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: - Вие какво? Да не сте се побъркала? - Защо? Аз съм в костюм на Адам! - Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! - Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа! От новините 2082 година: - В София са избухнали безредици в българския квартал... Мечо пух и Прасчо намерили пушка.Мечо пух отишъл при спусъка а прасчо при дулото.мечо пух натиснал спусъка и гръмнал прасчо.Той се разквичал. кво ма свиньо на мене ушите ми писнаха и май си спуках тъпанчета