Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жабата измислила нов начин за напушване и отишла да го покаже на Бобъра. - Бобър, казва му Жабата - гледай сега какво правя и прави и ти като мене - дърпа си тя здраво от joint-а, гмурка се от едната страна на реката и изплува от другата страшно надрусана. Бобъра също си дръпва яко и се гмурка. Жабата чакала, чакала - от другата страна никакъв Бобър не изплува. Изведнъж от водата се показала главата на Хипопотама. Жабата го погледнала и казала: - Леле, Бобър, на какво си се направил?
Животни 3,372 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива студент на изпит. Оставя пред преподавателя бутилка синьо "Джони Уокър".. - Хм, добре.. Студентът изважда и кутия бонбони. - Хм, много добре... Студентът изважда и една луксозна писалка "Паркър". - Отлично, - казва преподавателя, - дайте си книжката.(разписва се). - Отлично, отивам да се явя и на физика, - студентът прибира всичко обратно в плика и излиза. Мама-молец и детенце-молец тихичко си гризат палто в гардероба. - Мамо, може ли да похвърча малко? - пита детето-молец. - Яж си палтото! - отвръща сухо майката. - Жалко! Вчера похвърчах малко из стаята и хората така ми ръкопляскаха... Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне! На концерт на Орхан Мурад. Той се опитва да развесели публиката: - Хайде ръцете горе... Не ги виждааам! - Кой ми е лежал на диванчето? - Кой ми е гледал телевизорчето? - Кой ми е влизал в профилчето?...