Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След като gmail пусна телефонни разговори: "Ало, обаждам ти се от email-a"
Програмисти 3,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: - Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: - Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: - Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… - Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание… Жена отива на лекар, влиза в кабинета, започва да се съблича, навежда се и казва на доктора: - Докторе, вкарай го. - Ама г-жо, аз съм очен лекар. - Абе вкарай го бе. Той кво да прави, пъхнал го, а жената му казала: - Дай по-навътре. Напънал още, а жената: - При това положение ми сълзят очите. Дама на възраст се оплаква на полицай: - Пред малко в парка ме нападна един! Сигурно е бил някакъв пиян или секс маниак! Полицаят се вглежда в дамата и уточнява: - Или сляп. Четирима старци седят на игрището за голф и играят. - М-дааа, от година-на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки - казва единият. - Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият. - И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият. Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва: - Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата.... Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен: -Какво правиш бе Гарабед ? ! -Не виждаш ли, удрям си тестисите с камъни. -Виждам – казал Киркор – ама, защо го правиш? Не те ли боли? -Аааа, боли много, ама знаеш ли какъв кеф е като не уцелиш...