На една жена любовникът й подарил кожено палто. Тя мисли, как да каже на нъжа си? Мислила, мислила и измислила. Прибира се вкъщи и казва:
- Скъпи, намерих един талон от гарата за съхранение на багаж. Отиди да видиш какво има, може пък да е нещо хубаво.
Мъжът отишъл с талона към гарата, после се връща и казва:
- Само си изгубих времето - някакъв сак само с парцали.
... На следващия ден секретарката на мъжа дошла на работа с кожено палто.
Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри.
Босът: "Старче, са ще те бием"
Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..."
Босът: "Пешо, мини от него"
Пешо минал от него.
Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..."
Босът: "Гошо, мини и ти от него!"
Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.."
Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"