Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри. Босът: "Старче, са ще те бием" Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..." Босът: "Пешо, мини от него" Пешо минал от него. Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..." Босът: "Гошо, мини и ти от него!" Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.." Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"
Разни 1,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно вечерта в автобус се качва много пиян мъж и сяда до млада дама. През цялото време олюлявайки се притиска дамата. Безкрайно отвратена тя се обръща към досподина: - Ама, моля ви се! Вие сте пиян! Вие сте много пиян! Вие сте отвратително пиян!!! - А ти си грозна, много си грозна, отвратително грозна си! А пък аз утре ще съм трезвен!!! Шеф пита подчинен: - Имаш ли свободна минутка? - Да. - О, не е хубаво това, никак не е... Двама ловци си говорят.Единят казва: -Вчера доакто бях в гората,както си ходех спокойно-спокойно,хоп излиза една мечка от храстите.Като я видях аз взимам пушката и започвам да стрелям.Не можах да я оутселя и побягнах.Обаче мечката ме погна.ту тичам аз ,ту тя подир мене.Такмо когато беше на косъм да ме хване,хоп подхлъзна се и падна.Пак стана и се затича,обаче таман да ме хване и пак се подхлъзна и падна. И другият ловец учуден попитал: -Добре ,бе ,ти как не се насра от страх? И тои отговорил: -А ти къде мислиш, че се подхлъзваше мечката,бе!!! Празник на наркомана: Ден на независимостта от зависимостта. - Съдът може да ви подсигури адвокат ако желаете. — Благодаря, но предпочитам двама подкупни свидетели.