Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди трябваше да се измъквам от мама. Сега от мъжа. Уф, при мама беше по-лесно.
Блондинки 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща и син пътуват с влак. На главата на хлапето се кипри нова шапка и то непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо свалил шапката и я мушнал в джоба си. - Видя ли, Пешко? Колко ти приказвах да внимаваш! Сега няма шапка. Хлапето се разплакало. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: - Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил. Свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му и седнал тържествено на седалката. Хлапето се впечатлило. Спряло да плаче. Отишло до прозореца, хвърлило шапката през него и се примолило: - Тате, тате! Моля те, направи го пак! Подпийнал клиент обръща поредната чашка и се свлича под масата. От съседната маса се чува нетърпелив глас: - Келнер, за мен от същото! Съблюдавайки спазването на тишина в офиса, се смея на вицовете в режим вибрация. Срещнали се американският и българският президент и решили взаимно да се нарисуват. Българският президент нарисувал американския с едно малко и с едно голямо ухо. Според него американският президент с голямото ухо слушал Конгреса, а с малкото - народа. Американският президент също нарисувал българският президент е едно голямо и едно малко ухо: с голямото българският президент слушал Партията си, а с малкото - парламента. - Ами народът?! Къде е изобразен народът и отношението ми към него? - недоволен попитал българския президент. - Не съм забравил - отговорил американският президент. -Просто не ми стигна платното да те нарисувам и под краката! Две блондинки отиват на зъболекар. Лято е, топло, двете са с къси ефирни полички. Идва ред на първата блондинка - зъболекарят я поканва в кабинета. Разкръстосвайки краката да стане, зъболекарят вижда бикините й. Влиза блондинката и сяда на стола. - Отворете си устата - казва зъболекарят - Искате ли сега оттук да ви кажа цвета на бикините ви? Излиза блондинката развълнувана и казва на приятелката си: - Леле, този зъболекар е върха. През устата ми видя бикините! Влиза втората блондинка. Сяда на стола, разкрачва си краката и казва: - А сега, докторе, бихте ли видяли оттук, кой зъб ме боли?!