Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тръгнал Пундьо за Англия. Казали му да говори бавно за да го разбират по-лесно. Пристигнал там и казал: - Доообър ден. Аз съъм Пуундьо от Бъъългария. Ииидвам даа ви изнесааа концеерт. Посрещача казал: - Дообър ден. Аз съъм иизпратен да вии поосреещнаа. Аз съъщо съм от Бългаария. Пундьо отговорил: - Амми катоо и дваматаа смее от Бългаария защоо си говоорим на английйскии?
Разни 1,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка отива в библиотеката и с радостно настроение казва: Здрасти! Тука съм за да видя доктора!. Със строг, но тих глас, библиотекарят казва: Госпожо, това е библиотека. Блондинката казва с тих глас: Ох извинявайте! И прошепва: Аз съм тук, да видя доктора! - Докторе, не съм добре! - Много хубаво... След номинацията на Бойко Борисов за футболист на годината, очакваме номинации за Иска Фидосова за най-добра художествена гимнастичка на България, и Цецка Цачева за най-красива българка. иванчо пита приятеля си -пешко родителите ти страхуват ли се от анамационни филми?-не. -щот моите като почне някое отиват в спалнята и се тресат от страх. Руснак в командировка в Грузия. Разболял се и тръгнал да търси поликлиника. Пита наред, но всеки вдига рамене, клати глава: - Поликлиника? Ай, не знаю, дорогой! Накрая един грузинец му обяснява: - Поликлиника? Тръгваш наляво, вървиш, вървиш, ще видиш една бяла къща - това още не е поликлиниката. Завиваш надясно, вървиш, вървиш, ще видиш друга бяла къща - и това не е поликлиниката. Завиваш пак, после наляво, направо, надясно - ще видиш трета бяла къща с хубава ограда пред нея. На оградата има дупка. Тая дупка аз я пробих, а къде е поликлиниката - не знаю, дорогой!