Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вследствие на разгорялия се карикатурен спор между араби и евреи, руските металургични заводи са изпратили спешни пратки до Иран с карикатури със среден обсег на действие.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мастурбацията е за предпочитане - няма нужда първо да подарявате цветя на ръката си, а после да й се извинявате.
Бисери
03.10.2017
3,001 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лично при мен най-големи махмурлуци съм имал след репликата в петък: "Хайде на по бира след работа!"
Да се забогатее въобще не е трудно, ако месечно заделяш повече пари, отколкото заработваш.
Един мъж не можел да има деца, а жена му много искала. Един ден извикал брат си, седнали на масата, изкарал една бутилка ракия, налял му и му казал: - Искам да спиш с жена ми и да и направиш дете! Ти си ми брат и така ще ми е по-лесно да отгледам детето като мое. След много размисъл, мълчаливо пресушили бутилката с ракия и брат му най-сетне казал: - Това е много трудно решение за мен... налей по още една ракия! Мъжът изкарал втора бутилка. Седели, пиели мълчаливо... пресушили и втората бутилка. Тогава брат му казал: - Добре! Ще го направя! Влязъл в стаята при жена му и след 20 минути излязъл усмихнат. Мъжът очакващо попитал: - Това ли беше? Готова ли е работата? А брат му казал: - Каква работа след 2 бутилки ракия? Направи ми една свирка и готово...
Имало едно момче, което пушело мн. трева! Един ден то умряло и естествено отишло в Ада. Там било обрасло в Трева момчето като видяло толкова мн. трева чак не можало да повярва почнало да бере трева да подскача и да си тананика неква тревоманска песен. Набрало си страшно мн. трева и срещнал някакво дяволче и го питал. - Дяволе имаш ли огънче? - Хахаахахах ако имах огънче това Ада ли щеше да е?
" На Поморие сме, голяма компания и отиваме на заведение. Поръчваме доста неща, между които и 15 кюфтета. По някое време идва при мен келнера и ми казва на ухото: - Пич, кюфтета няма...Абе има само едно, но то е мое..ако си много на зор ще ти го дам! -------------------- Истинска случка е ...