Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мастурбацията е за предпочитане - няма нужда първо да подарявате цветя на ръката си, а после да й се извинявате.
Бисери 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лично при мен най-големи махмурлуци съм имал след репликата в петък: "Хайде на по бира след работа!" Да се забогатее въобще не е трудно, ако месечно заделяш повече пари, отколкото заработваш. Един мъж не можел да има деца, а жена му много искала. Един ден извикал брат си, седнали на масата, изкарал една бутилка ракия, налял му и му казал: - Искам да спиш с жена ми и да и направиш дете! Ти си ми брат и така ще ми е по-лесно да отгледам детето като мое. След много размисъл, мълчаливо пресушили бутилката с ракия и брат му най-сетне казал: - Това е много трудно решение за мен... налей по още една ракия! Мъжът изкарал втора бутилка. Седели, пиели мълчаливо... пресушили и втората бутилка. Тогава брат му казал: - Добре! Ще го направя! Влязъл в стаята при жена му и след 20 минути излязъл усмихнат. Мъжът очакващо попитал: - Това ли беше? Готова ли е работата? А брат му казал: - Каква работа след 2 бутилки ракия? Направи ми една свирка и готово... Имало едно момче, което пушело мн. трева! Един ден то умряло и естествено отишло в Ада. Там било обрасло в Трева момчето като видяло толкова мн. трева чак не можало да повярва почнало да бере трева да подскача и да си тананика неква тревоманска песен. Набрало си страшно мн. трева и срещнал някакво дяволче и го питал. - Дяволе имаш ли огънче? - Хахаахахах ако имах огънче това Ада ли щеше да е? " На Поморие сме, голяма компания и отиваме на заведение. Поръчваме доста неща, между които и 15 кюфтета. По някое време идва при мен келнера и ми казва на ухото: - Пич, кюфтета няма...Абе има само едно, но то е мое..ако си много на зор ще ти го дам! -------------------- Истинска случка е ...