Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се хайдушка чета от акция без резултат. - Защо така, бе момчета?!, кара се главният войвода. - Проблем, шефе! - казва по-малкия войвода. Тъкмо завардихме пътя, гледаме - отдолу иде чер арапин, а насреща му ние, сто юнака, сам-самички стоим, какво да правим!
Семейни 3,000 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!" Знаете ли защо на щъркелът са му дълги краката? Като кацне във водата да не си намокри мадурите. В скоро време за повечето депутати, петък вместо ден за парламентарен контрол ще бъде ден за следствени срещи... Искра Фидосова в ИКЕА: - Искам да видя най-голямата и най-хубавата шведска маса. След малко: - А ядене защо няма? Това не е шведска маса!!! Един метал си лови риба и хваща златната рибка. Тя му казала: - Моля те пусни ме, ще ти изпъкня 3 желания. - Искам да ме стъпче голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче по-голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче най-голямо стадо бизони на света. И отново го стъпчило. Рибката попитала: - Защо искаш да те тъпчат тия говеда? - Ми пого да става.