Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си един англичанин и един българин на терасата, пият си аперитивчето... Българинът решил да се изфука с нещо пред госта си, ама нямало с какво. Същата вечер обаче се падало пълнолуние и както се наслаждавали на гледката той казал: - Ей, я виж каква хубава луна си имаме този месец в България! Англичанинът, учудено: - Че защо, какво й беше на старата?
Семейни 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Червената шапчица и дошъл мензисът за първи път, но не знаела какво е и решила да попита Кумчо вълчо. Отишла тя при него, Кумчо вълчо я погледнал и казал: - Ами доколкото разбирам от медицина, отрязали са ти пишката! Малко еврейче тръгнало на училище в малко градче. Учителката попитала: - Кой е най-великият човек, който някога е виждал? Една ученичка вдигнала ръка и отговорила: - Мисля, че е Джордж Вашингтон, защото той е бащата на нашата страна. - Това е добър отговор, но не е отговорът, който очаквам. Друг ученик вдигнал ръка и казал: - Мисля, че е Ейбрахам Линкълн, защото той освободи робите и помогна да спре Гражданската война. Учителката отново заявила, че отговорът е добър, но не е правилният. Тогава станало еврейчето и рекло: - Мисля, че Исус Христос е най-великият човек, живял някога. Като награда за верния отговор учителката го извикала при себе се и му дала бонбонче. В междучасието друго еврейче попитало новодошлото: - Защо каза, че е Исус Христос? - Бе аз си знам, че е Мойсей, и ти си знаеш, че е Мойсей, но бизнесът си е бизнес. Да обичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на обичания човек... Ако не забелязвате, че ви манипулират, значи сте в ръцете на професионалисти. - Според теорията на относителността на Алберт Айнщайн Чък Норис може да ви ритне вчера.