Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се обърнал към красива жена в бара. - Да бях поет - да те опиша, да бях художник - да те нарисувам, да бях скулптор - да те изваям, а аз съм си един прост тенекеджия...
Разни 2,336 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама луди си играят на война. По едно време единият насочва към другия една пръчка и вика: - Бум, бум! Падай, убит си! - Как ще съм убит бе? Ти да си чувал за умрял танк? Една къртица си ровела под нудиски плаж и излязла между краката на една жена. Погледнала нагоре и казала: - Ежко, ти ли си бе Ежко. Що смърдиш така? Да не си умрял? - Погледни се! Напил си се като прасе... - Защото хубавите ябълки прасетата ги ядат! - Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз. — Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза? Зайо взел заплата и се отбил до кръчмата в гората! Седнал да пие дошъл вълкът и и зайо го почерпил една лимонада!Вълкът го погледнал и зайо му поръчал още една! Излезли от кръчмата и вълкът бесен от отношението на зайо хванал и го пребил! Дошъл следващия месец, зайо пак взел заплата видяли се с вълка и влизайки в кръчмата зайо казал: - Барман за мен едно уиски, а за вълчо една лимонада че като пие две не знае какво прави!