Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пияница седи до локвата и я разбърква с клечка. До него кляка друг. - Какво правиш? - Гоня акулите. - К`ви акули, бе? Няма никакви акули! - Е, как ще има, аз нали ги гоня!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Кога разбираш, че си зарибен по facebook? - Когато преминаваш от обвързан в необвързан преди да си казал на гаджето си, че късаш с него.
Програмисти
03.10.2017
2,920 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши.
- Защо толкова много блондинки си мият косите на кухненската мивка? - Защото там се мият зеленчуците.
Водата кипи по-бързо, ако Чък Норис я гледа.
При командира на войсковата част идва възпитател от детския дом и се жалва, че след последният ремонт, който войниците са правили на покрива на детският дом, децата псуват безобразно. Командирът вика при себе си двамата войници, които са поправяли улуците и ги пита защо са говорили мръсотии. Единият отговаря: - Няма такова нещо, господин полковник! Просто редник Иванов запояваше улуците, а аз държах стълбата. Докато държах му говорех: "Редник Иванов! Нима не виждате, че оловото от вашият поялник капе на главата на вашият боен другар…
Надпис на надгробна плоча: "Тук няма никой защото са ползвани презервативи : " durex "