Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Принце на бял кон, къде си, бе, гадино???
Бисери 3,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата. - Кой еееее? - пита той ядосан - Аз съм - Jan-Klod Van Dam! - Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца. Аз може и да греша, но google надали :-)! Просто напишете "простак" в google и го вижте! Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре. Канибал е в леглото си, върти се, не може да заспи и си мисли: "Кой съм аз? Защо ме има на този свят?" А жена му: "Казвах ти, не яж интелектуалци на вечеря!" Едно много красиво момиче има рожден ден. Идват при нея приятели, подаряват и скъпи подаръци. Тя пита гаджето си: - Миличък, а ти какво ще ми подариш? - Знаеш ли мила, аз просто ще те изчукам. - А ако не поискам? - отвратена от наглостта казва хубавицата. - Е... Значи ще останеш без подарък!