Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хиляда лева за някакво си ловджийско куче?! - хваща се за главата един ловец, който иска да си купи куче. - И освен това вижте как мига с едното око! Какво му става? - Прави ми знак да не го продавам толкова евтино...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Принце на бял кон, къде си, бе, гадино???
Бисери
03.10.2017
3,040 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата. - Кой еееее? - пита той ядосан - Аз съм - Jan-Klod Van Dam! - Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца.
Аз може и да греша, но google надали :-)! Просто напишете "простак" в google и го вижте!
Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.
Канибал е в леглото си, върти се, не може да заспи и си мисли: "Кой съм аз? Защо ме има на този свят?" А жена му: "Казвах ти, не яж интелектуалци на вечеря!"
Едно много красиво момиче има рожден ден. Идват при нея приятели, подаряват и скъпи подаръци. Тя пита гаджето си: - Миличък, а ти какво ще ми подариш? - Знаеш ли мила, аз просто ще те изчукам. - А ако не поискам? - отвратена от наглостта казва хубавицата. - Е... Значи ще останеш без подарък!