Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Татко, ти си роден във Варна, мама в Силистра, а аз в София, нали така? - Да, момчето ми. - Колко е хубаво, че успяхме да се срещнем!
Семейни 3,571 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кое може да бъде по-страшно от "Биг брадър"-4 ? - Пълното повторение! Разговор по телефона: — Ало, търся бай Пешо. — Ами, той се помина миналият месец – отговаря старица с много изнемощял гласец. — Какво да му предам като се видим? - Какво е това поведение! Ние сме културна гимназия, да му е*а майката! Бай Ганьо, американецът и французинът пътували в един самолет. По едно време французина си изкарал ръката през прозореца и казал: - Ние сме във Франция. - Как разбра? - Пипнах Айфеловата кула. Минали 15 минути, американецът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в Америка. - Как разбра? - Пипнах Статуята на свободата. Минали 15 минути, българинът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в България. - Как разбра? - Няма ми го часовника... Съпруга обяснява на мъжа си, че лекарят й е препоръчал да смени климата и го пита: - Къде да отида? На Малдивските или на Сейшелските острови? Мъжът отговаря: - На друг лекар.