Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лошо! Няма да има коледни надбавки. Още по-лошо е, че няма да има и край на света!
Бисери 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

Йовко и Боян си говорят: - Виждал ли си човек, който е гласувал за ГЕРБ? - Не, но съм виждал човек, който е виждал човек, който е гласувал за ГЕРБ! - Скъпи, мама ще ни дойде на гости петък. - Много рано, аз преди 21-ви декември не я очаквах. Надпис в Камасутра: "Всички изпълнение са дело на професионалисти. Не се опитвайте да направите тези неща вкъщи." Англичанина има жена и любовница. Обича повече любовницата си. Французина има жена и любовница. Обича повече любовницата си. Българина има жена и любовница, защото просто обича да има. Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго: - Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим дали ще я познаеш! - Кажи. - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на ОЧКА? Другото борче се замислило дълбоко, но все пак отговорът му бил: - Не знам брато, кАжи кво е тва! - СнЕг бе братОЧКА ! Ае сега ще ти задам отново да видим дали ще се сетиш! - Давай! - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на АХ?! - Не знам брато! - СнЕг бе браточка... нали ти казАХ!