Събрали се американец, руснак, индианец, персиец, французин и българин. Почнали да се черпят.
Американеца:
-Да пиеме за нашата сила!
Пили за американската сила. Руснака:
-Да пиеме за нашата мощ!
Пили за руската мощ. Индианеца:
-Да пиеме за индианската точност!
Пили за индианската точност. Персиеца:
-Да пиеме за наште персийски килими!
Пили за персийските килими. Французина:
-Да пиеме за наще френски пички!
Пили и за френските пички. Дошло време на българина да вдигне чаша, мислил той мислил и казал накрая:
-Да пиеме за българските пичове, които ебат френските пички на персийски килими със американска сила, руска мощ и индианска точност!
Седяли си българина, руснака и американеца в един бар и пиели. Видял дявола и решил да провери, кой от тях е най-големият грешник за да вземе душата му.
Отишал при американеца и започнал да го изкушава.
- Имам 10 жени и 10 бутилки вино. Колко бутилки можеш да изпиеш?
- Шест
- Отвърнал американеца.
- А колко жени можеш да оправиш?
- Шест мацки
- Решил дявола че американецът не става и отишъл при руснака.
- Имам 10 жени и 10 бутилки вино. Колко бутилки можеш да изпиеш?
- Осем
- казал руснакът.
- А колко жени можеш да оправиш?
- Осем.
- Отговорът пак не се харесал на господаря на Ада и той отишал при българина, казвайки същото.
- Колко бутилки можеш да изпиеш?
- 11
- Казал българинът.
- Но аз ти предлагам само 10 - напомнил му дяволът.
- Аз свих една одеве, от бара.
- А колко жени можеш да оправиш?
- 11
- отговорил отново българинът.
- Дяволът се облещил.
- Да обаче аз имам само 10!
- Абе на 11 бутилка вино... Така като те гледам... и ти не се зи изпускане...