След секс мъж и жена си говорели.
-Той-Скъпа,мога ли да те наричам Ева.
-Тя-Защо?
-Той-Защото ти си ми първата.
-Тя-А,аз могали да те наричам Боинг.
-Той-Защо?
-Тя-Защото ти си ми 747.
- Здравейте госпожице... Елате с мен, имам БМВ последен модел, къща на Лазурния бряг, 20 милиона евро... А и чакам наследтство от 100 000 000 чисти банкноти...
- Ееееей не се подмазвай на клиентите, а идвай да миеш чиниите, че и без това нямаме персонал ...