Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изпит в университета. Професорът пита: - Въпрос за отличен - как се казвам? Гробно мълчание сред студентите. - Въпрос за много добър - какъв цвят е учебника? Пълно мълчание. - Въпрос за добър - по какво сте на изпит? От задните банки се чува приглушен шепот: - Един лесен въпрос не зададе досега!
Професионални 3,037 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво подарил дядо Коледа на безръкия Иванчо : ръкавички Мъж чете SMS в телефона на жена си: "Чакам те днес на едикой си адрес. Вино, шампанско, секс с мен. Твой Иван..." Мъжът побеснял, скрил се с бинокъл в апартамента отсреща и започнал да наблюдава. Пристига спортен автомобил, от него излиза Иван, в костюм, с часовник за няколко хиляди долара, обувки от крокодилска кожа. От задната врата излиза жената на рогоносеца. Качват се в апартамента, щорите са вдигнати. Отначало пият скъпо вино в кухнята, след това отиват в спалнята... Иван се съблича, оказва се здрав красавец, бицепси, трицепси, плочки на корема, с шоколадов загар, отвсякъде перфектен. Разсъблича се съпругата на наблюдаващия: коремът й виси, ръцете й висят, целулит навсякъде.... Мъжът сваля бинокъла от очите си, закрива лицето си с ръце и казва: - Ужас, как ми е неудобно пред Иван!... - Колко вида приятели има? - попитали един мъдрец. - Три, - казва той. - Има приятел, като храна - всеки ден го търсиш. Има приятел, като лекарство - когато ти е нужен го търсиш. А има приятел, като болест - винаги той те търси. Ако се превърнете в радиационен мутант с деформирана глава, затворете прозореца! На никой не му се гледат такива работи. - Чу ли, че Сергей Станишев е ходил на уроци при Евгени Минчев? - Ама как така, нали уж не беше...Какво е учил? - За ватман го е учил, ти какво си помисли? -------- Евгени Минчев гледа клипа, в който Сергей кара трамвай и въздиша: - Все пак аз съм най-известния....ватман, гледай го само колко зле върти... -------- Пенсионери гледат клипа -Станишев се обръща към Стефан Данаилов с думите: "Не е като едно време, а?", а Данаилов отговаря: "Прав си Сергей, не е. Пенсионерите репликират: - Не е, тогава беше много по-добре... ----- Клипът може да видите: ТУК --------