Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хакер отива до телефона: Звънящия: Ало! Хакера: Проверка на потребителско име и парола. З: Ало! Какво е това?! Какво става?! Х: За помощна информация натиснете F1. З: Какво F1! Аз имам телефон с шайба! Х: Тогава поставете Диск #2 и натиснете. З: Какъв Диск! Какво F1! Васко може ли да се обади?! Х: Указания от вас потребител не е намерен в базата, опитайте пак по-късно…
Програмисти 3,536 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама познати старци се срещат в градската тоалетна... И единия вика: - Бре бай Атанасе, как си... Атанас: - Епа бомба съм.. Другия: - Абе аз като ти гледам фитила, след малко ще избухнеш!!! Разхождайки се по улицата, детективът забелязва на отсрещния тротоар човек, който разхожда кучето си и казва на приятеля си: - Този човек живее в много тесен апартамент. - Как позна? - Елементарно! Кучето му маха с опашка отгоре надолу, а не отляво надясно, както другите кучета. Професор влиза в зала, където ще се проведе изпит, поглежда към студентите и казва: - Какви сте млади, свежи и красиви - като цветя! И у мен напира желанието да късам, да късам, да късам... Иванчо: -Мамо имам две новини,добра и лоша. -Кажи първо добрата. -Имам шестица по математика. -Браво!А лошата? -Излъгах. - За теб целувката удоволствие или престъпление е??? - Разбирасе,че удоволствие,защо? - Ами аре тогава да ме целунеш отзад! - Ти си олигофрен, тъпак, тъпак!!! - Ееее извиняваи, сега сърдиш ли се? - Не, не. - Добре, хайде тогава да ме целунеш и отпред.