Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Петров който за десети път е станал баща казва на жена си: - Край вече! Отсега нататък ще спя на тавана! - Ако смяташ че това ще помогне, да дойда и аз горе? - пита жена му.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Момченцето от бедно семейство цял живот така и не разбра, че има алергия към черния хайвер.
Семейни
03.10.2017
3,139 прегледа
Следващ →
Още вицове
"В България е прекрасно - вие ми плащате, за да правя деца, после ми плащате, за да ги отгледам. За мене - кефа, за вас - бачкането". думи на мангала
Из ученическо съчинение: Понеже лодкарят отказал да я прекара, баба Илийца измъкнала кола и сама се прекарала.
Кара си един пич трабантчето и на един сфетофар не успява да натисне спирачките навреме и се забива в един джип. От там излизат 4 мутри и главатаря им му казва: - Нещастник излизай от колата, сега ще мреш!!! - Ама чакай чакай така не е честно, аз съм 1 а вие сте 4! - Добре..... Жоре мини от него! - Ама така пак не е честно, сега ние сме 2 а вие 3! - Добре.... Пешо мини от тях! - Ама така пак не е честно сега ние сме 3 а вие 2! - Добре..... айде бегай ние ще се оправим
Внимание! Употребата на дезодорант не ви освобождава от задължението да се къпете.
Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал “Мъртви Души” ли? - Не, “Мъртви Души” е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… “Мъртви Души” е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин.