Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Представете си гаден бял плъх. С налети с кръв малки злобни очички, противни остри нокти, хищни зъби, които стърчат от вонящата му паст, отвратителна гола опашка, мръсно-бяла козина и отвратителен мокър нос... А сега си представете мило, нежно хамстерче. Такова мекичко, беззащитно, с гладка козинка, симпатична муцунка, умни очички, изящно опашче, любопитен поглед... Представихте ли си? А знаете ли каква е разликата? В PR-технологиите...
Разни 2,564 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор по icq-то: - Уф..мина шефът, видя ме, че играя на World of Warcraft... помоли ме след пет минути да отида в кабинета му... -Ъъъъ търсиш ли работа? - НЕ...той ми продаде оръжие, доста скъпо, но нямах избор... Из китайския наказателен кодекс: "За серийни убиици се приемат такива, които са убили над 100 човека" Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада. Папата: - Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен. Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю: - Че познаваш Първанов - приех го, че познаваш Медведев - приех го, че познаваш папата - приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”. Жена на свиждане при мъжа си в затвора: - Слушай, децата вече започнаха да задават въпроси… - Какво - къде е баща им ли? - Не - къде си скрил ограбените пари. При кожния лекар: - Докторе, цялото тяло ме сърби, какво да правя? - А вие пробвахте ли да се изкъпете със сапун? - Пробвах, но все едно - след месец пак ме досърбява.