Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Програмист: Днешните девойки са много умни, аз я питам какво й е мнението за високотехнологичните паркове, а тя отговаря: Аз съм блондинка.
Блондинки 2,986 прегледа
Следващ →

Още вицове

В месарския магазин: - Много са мършави тия пилета бе! - Ами от Пловдив са! - Е да не са дошли пеша от Пловдив? Метро, час пик. В тълпата крещи един мъж: - Помогнете! Синът ми се задави с банкнота! Умира! От тълпата се изнизва дебела лелка, хваща младежа за топките и страшно ги стисва! От гърлото на бедния младеж изскачат пет лева и вопъл "А-а-а-а-а!!!!!" Бащата с уважение: - Егати! Вие сигурно работите в Бърза помощ?... - Не. В данъчното. Наводненията отнесоха мостове, къщи, пътища и какво ли не, само бюджетния излишък не мръдна... Двама каубои стоят в бара. Отвън минават 10 конници-мексиканци. Единия каубой казва на другия: - Оня мексиканец вчера ми спаси живота! - Кой бе? - Оня, на коня. - Че те всичките са на коне! - Е, де, оня със сомбрерото. - Че те всичките са със сомбреро. Ядосан,каубоят вади пищов и стреля по мексиканците: - Видя ли оня дето ей-сега го убих? - Да. - Е, той вчера ми спаси живота. Нов преподавател се запознава с групата: - Така, подаръци за мен има ли? Всички: - Не! Един: - Има. Преподавателят: - Ще формулирам по-иначе въпроса: "Има ли отличници в групата? Гледам, че има един.