Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала:
- Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече.
А другата изведнъж започналада си похвърля часовника.
- Како правиш, бе, мила - попитала първата
- Ами искам да видя как точно лети времето.
Като разгледате снимките в профила ми виждате че съм рибар. Искам да ви разкажа за последния си подвиг. Бях на язовир "Искър" и хванах един много, ама много голям шаран.Т олкова голям че като го извадих на брега нивото на язовира спадна с половин метър. После като го снимах само снимката му тежеше пет кила. Супер съм, а?