Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос към радио Ереван: - Може ли да се оправи колежка в работно време? - А в кое друго време?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Той се прибра вкъщи, в толкова лошо настроение, че жена му, като не беше сигурна какво ще поиска първо, легна гола в мусаката...
Семейни
03.10.2017
3,244 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо не спасихте жена си, когато тя се давеше? - Аз така и не разбрах, че се давеше - тя си викаше както обикновено.
Седяли един дядо и една баба и по едно време дядото започнал да се смее. Бабата попитала: -Защо се смееш? А дядото отговорил: -Помниш ли на времето като те наебах отзад и ти се насра? Бабта се обидила, но замалчала. След малко започнала да се смее. Дядото пита: -Ти за какво се смееш? Тя отговаря: -Сетих се, че аз сега пак мога да се насера, ама ти не можеш да ме наебеш...
- Пиете ли? - пита лекар пациента си. - Това въпрос ли е или предложение? - Въпрос. - Не пия. - А ако е предложение? - Тогава ще пийна една голяма водка.
В един ресторант влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва да поръчват от всичко по много и да се веселят. Когато се наканват да тръгват, идва сервитьорът и казва "Сметката е 350 лв." Пожарникарят бавно се изправя и пита "Мога ли да видя разрешението ви от пожарната?". Сервитьорът смутено се връща и след малко идва с нова сметка "280 лв.". Данъчният казва: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се върнал. След малко идва за трети път и казва плахо "200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Добре де, двеста - двеста, давай ги и да тръгваме".
Знаете ли, че днес(30.05) е международния ден без сутиен :-)