Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той се прибра вкъщи, в толкова лошо настроение, че жена му, като не беше сигурна какво ще поиска първо, легна гола в мусаката...
Семейни 3,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо не спасихте жена си, когато тя се давеше? - Аз така и не разбрах, че се давеше - тя си викаше както обикновено. Седяли един дядо и една баба и по едно време дядото започнал да се смее. Бабата попитала: -Защо се смееш? А дядото отговорил: -Помниш ли на времето като те наебах отзад и ти се насра? Бабта се обидила, но замалчала. След малко започнала да се смее. Дядото пита: -Ти за какво се смееш? Тя отговаря: -Сетих се, че аз сега пак мога да се насера, ама ти не можеш да ме наебеш... - Пиете ли? - пита лекар пациента си. - Това въпрос ли е или предложение? - Въпрос. - Не пия. - А ако е предложение? - Тогава ще пийна една голяма водка. В един ресторант влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва да поръчват от всичко по много и да се веселят. Когато се наканват да тръгват, идва сервитьорът и казва "Сметката е 350 лв." Пожарникарят бавно се изправя и пита "Мога ли да видя разрешението ви от пожарната?". Сервитьорът смутено се връща и след малко идва с нова сметка "280 лв.". Данъчният казва: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се върнал. След малко идва за трети път и казва плахо "200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Добре де, двеста - двеста, давай ги и да тръгваме". Знаете ли, че днес(30.05) е международния ден без сутиен :-)