Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Иха! Колко много приятели имаш! - Не ми се вярва! - Защо? Виж, каква купчина подаръци си събрал. - Само пепелници, табакери и запалки. А уж на всички им казах, че мисля да спирам пушенето.
Разни 2,116 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учител пита в час по зоология: — Иванчо, към кое семейство се отнася кобрата очиларка? — Към семейството на късогледите – отговорил ученикът. - Мамо, купи ми шоколад. - Няма да ти купя, защото си непослушна! - Като се качим в трамвая, аз пък ще ти викам бабо... Американски турист отишъл в Ерусалим и решил да види Стената на плача. Качил се на такси, обаче като не знаел как се казва "Стената на плача" на еврейски, казал: - Закарай ме на това място, където вие, евреите, плачете, викате, удряте си главата в стената... И шофьорът веднага го откарал до сградата на данъчното управление. Въздуха не работи! Надпис на колонка за въздух на бензиностанция Шел Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз… нали разбираш, те… никоя не искаше… а и вече е късно… дай още по някое одеало да се завием и да си ходя… - Късно е чадо, мандалото лопна…