Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Концертът на Пайнер в Зала 1 на НДК беше слаб. Видяха се зърната само на четири певици.
Професионални 2,882 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес докато се возех на такси, шофьорът разказа следната случка: "Чакам на стоянката на хотел "Родина", аз и няколко колеги. Аз съм отвън да подишам малко въздух, защото съм назад. При колегата (тук трябва да се уточни, че е съвсем нов шофьор и идва от провинцията), който е отпред идва жена и пита: - За "Красно село"? И невероятния отговор: - Аз в провинцията не карам! (става дума за една от най-големите таксиметрови фирми в София) - Здрасти, как е в работата? - Играем на Доктор Хаус - гадаем защо зависва сървъра. Аз предлагам да направим биопсия на твърдия диска, а админът отказва да говори - докато не му дадат доза викодин! Знаете ли какво пита блондинка при чукане ... -Кой чука - Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. - В какъв смисъл? - Виждам се двоен. Пешо, взел, че умрял. Жена му направила един сладкиш за гробищата и тръгнала да го носи. На входа на гробищата обаче се спънала и сладкиша паднал на земята. Почнала жената да реве. По едно време към нея се приближава един поп и чува: - Толкова сладък беше, Пешоооо. Толкова сладък. - Не реви булка, друг ще намериш. - успокоява я попа. - Толкова пухкав и мекичък бешеееее. - продължава тя. - Не реви булка, не плачи. Друг ша намериш. - И с осем яйца бешееееееееее бе Пешооооо. - Еееее реви булка, реви. Друг като Пешо, няма да намериш.