Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няколко приятели играят карти, и единият все губи. Другите го утешават: - Е, нали знаеш - ако не ти върви на карти, ще ти върви в любовта. - Ама аз съм вече на 40 и не съм женен! - Именно!
Семейни 2,866 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Иванчо се връща в къщи и се хвали на дядо си: - Днес помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво, Иванчо, ето ти 1 лев. На другия ден Иванчо идва с Марийка. - Днес помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво на вас, ето ви по 1 лев. Когато Марийка си отишла, дядото попитал Иванчо. - Защо днес идвате двама души? - Защото бабата се съпротивляваше… Китаец и японка се оженили. Минали 3 години, китаеца вече знаел Японски, както и японката знаела китайски, така че нямало проблем всеки да говори на собствения си език и така да се разбират. Веднъж китаецът се върнал от работа и попитал на китайски: - Ко ши ям? Японката веднага го разбрала и му отвърнала на Японски: - Котоима! Из дневника на един индианец: Първа луна: Днес се изгуби жената на Вожда. Търсихме я всички. Намерихме я. Тя беше на всички. Втора луна: Днес се изгуби жената на Шамана. Търсихме я всички. Намерихме я. Тя беше на всички. Трета луна: Как можах така да се изгубя!!! Върви Зайо из гората и на една полянка гледа - играят си няколко мечета. - Какви сте вие бе? - Мечета. - А къде е майка ви? - Отиде за мед в гората. - Само да я набарам, така ще я наеба, ох! И си продължава по пътя. На другия ден - пак така. Мечетата казали оплакали на майка си. Скрила се Баба Меца в храстите до полянката и чака. Зайо пак идва: - Къде е майка ви бе, мечета? - Отиде за мед. - Ох,само да ми падне на тръбата, така ще я наеба! Меца изскача от храстите и го подгонва Зайо. Той обаче се шмугва в тясната пролука между две дървета, Меца не успява и се заклещва там. Зайо Байо я заобикаля отзад. - А,бе, Мецо, не съм такъв, ама нали обещах на децата... Една баба продава ябълки на пазара и вика: — Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил… Един човек я пита: — Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама? — Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха…