Един пита приятел:
- Как мислиш, къде да си скрия премията, че да не я намери жената?
- Завий я в хартия...
- Ти пък! В каква хартия?
- Свидетелство за равод...
Двама ловци си говорят.Единят казва:
-Вчера доакто бях в гората,както си ходех спокойно-спокойно,хоп излиза една мечка от храстите.Като я видях аз взимам пушката и започвам да стрелям.Не можах да я оутселя и побягнах.Обаче мечката ме погна.ту тичам аз ,ту тя подир мене.Такмо когато беше на косъм да ме хване,хоп подхлъзна се и падна.Пак стана и се затича,обаче таман да ме хване и пак се подхлъзна и падна.
И другият ловец учуден попитал:
-Добре ,бе ,ти как не се насра от страх?
И тои отговорил:
-А ти къде мислиш, че се подхлъзваше мечката,бе!!!