Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ловци си говорят.Единят казва: -Вчера доакто бях в гората,както си ходех спокойно-спокойно,хоп излиза една мечка от храстите.Като я видях аз взимам пушката и започвам да стрелям.Не можах да я оутселя и побягнах.Обаче мечката ме погна.ту тичам аз ,ту тя подир мене.Такмо когато беше на косъм да ме хване,хоп подхлъзна се и падна.Пак стана и се затича,обаче таман да ме хване и пак се подхлъзна и падна. И другият ловец учуден попитал: -Добре ,бе ,ти как не се насра от страх? И тои отговорил: -А ти къде мислиш, че се подхлъзваше мечката,бе!!!
Животни 3,527 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутри се правят на интелигентни: - Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? - Това е само хипотенуза. - Не знам, не съм импотентен по въпроса. - Да, то си има икспреси по въпроса. 7 златни правила за движение в София: 1. Никога не спирайте заради пешеходец, освен ако не се хвърли под колата ви. 2. Първото зърнато място за паркиране ще бъде и последното. Заемете го светкавично. 3. Винаги се оглеждайте наляво и надясно, когато пресичате на червено. 4. Никога не използвайте мигачи, когато променяте посоката си на движение. Те само предупреждават останалите шофьори да дадат газ и да ви попречат на маневрата. 5. Контактът с очи с шофьор от другия пол отнема предимството ви. 6. Винаги когато е възможно, спрете насред пешеходната пътека, за да попречите на колкото се може повече пешеходци. А ако някой от тях стъпи на зебрата пред вас, дайте газ и клаксонирайте, докато не го изгоните обратно на тротоара. Пешеходците са безправни участници в движението. 7. Паркирайте на тротоарите при всяка възможност, така че пешеходците да бъдат принудени да слязат на улицата. Там другите шофьори ще се погрижат за тях. Станишев се опитва да натовари отново царя на влака за Испания защото 45 години не му стигат... Всеки уважаващ себе си министър-председател трябва да знае карате. Че ще го бият иначе... Родители отиват на лекар. - Какво ще бъде, докторе, момченце или момиченце? - Като порасне само ще реши.