Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес с жената имахме разговор по същество. Оказа се, че аз съм това същество.
Бисери 3,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заек влиза в сладкарница: — Имате ли торта с моркови? — Не господине. На другия ден идва отново заека: — Имате ли торта с моркови. — Не господине. Дошъл заека отново: — Имате ли торта с моркови? На края продавачката се вбесила: — Не господине, но ако още веднъш ме попиташ ще те закова на стената с пирони! На другия ден идва заека и пита нежно: — Имате ли пирони? — Не господине. — А торта с моркови? Блондинка разказва на приятелка: - Седя си вкъщи, звъни се на вратата. Отварям, стои млад човек, пита мъжа ми вкъщи ли е. Отговарям, че не. Тогава той влиза, мята ме на дивана и... - Колко пъти съм ти казвала:"Кети, не отваряй вратата на непознати хора!" - Чакай! Аз само едно не мога да разбера:какво иска той от мъжа ми... В кабинета влезе като министър без портфейл, а излезе с претъпкан. - Прочетохте ли стиховете ми? - пита млад поет редактора. - Да. И знаете ли, сред тях има едно стихотворение, което дори и Гьоте не би могъл да напише! - О, много ме ласкаете! А кое е това стихотворение? - Онова, за телевизора. Един човек корабокруширал на остров с туземци.Те го хванали и го завързали. На следващия ден го питат: — Унга-Бунга или смърт. На оня не му се умирало и избрал Унга-Бунга. Всички тоземци го оправили. На следващият ден пак същото. Корабокрушенеца пак избрал Унга-Бунга. На третия ден пак го питат: — Унга-Бунга или смърт. Оня не издържал и казал: — Смърт. — Ура, Унга-Бунга до смърт!