Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия - Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай. - Ок бягай - казал другия. След 1 мин се връща единия и вика - Аве брато тука ся ме ухата една змя по оная работа ве кво ще правим. - Дай да се обадим на шефа той ще ни каже - казал другия. След малко гпвпрят с шефа: - Алооооо шефе аве тука братото го захапа една змя кажи кво да правим? - Как кво ве??? Изсмучи му отровата - казал шефа. - Ок шефе - отвърнал мутрата. - Кво каза шефа бе брато - попитал другия - Ами каза да мреш...
Любими Герои 3,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия-стажант спира Мерцедес 600, отваря се прозореца и се подава една банкнота от 100 лева с думите: - Дръж, куче такова! И мерцедеса си продължил. Стажантът отива при шефа си и му казва какво е станало. Шефът взима банкнотата и: - Куче -това съм аз, а ти си още пале! Затвор. Нов затворник. Унил. Съквартирантът го успокоява: - Няма страшно! Тук е много забавно - няма да усетиш как ще мине времето... Всеки ден е тематичен. Ето например в понеделник играем футбол. Обичаш ли да риташ топка? - Не. Аз не съм по спорта... - Хм. Е поне вторникът ще ти хареса, сигурен съм. Тогава играем карти - белот, покер, сварка, бридж-белот, сантасе, канаста, вист, каквото се сетиш... Обичаш ли карти? - Не. Аз карти не играя по принцип... В сряда какво е? - Хмм. В сряда има секс. Ти какво предпочиташ - секс със жена или секс с мъж? - С жена! - Ееее, кофти! Значи и срядата няма да ти хареса... Някакво хлапе попитало баща си: - Тате, за какво служат пръстите на ръцете? - Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. - А средният пръст? - Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: - Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? - Сине, сега ще влезете с булката в спалнята... Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още... - Добре де, какво общо има с това средния пръст? - Ами накрая с него ще я почукаш по челото и ще й кажеш: "Ти в ред ли си ма? Айде да спим!" Ученик към учителка по английски език: - Госпожо, контролните за нас ли остават? - Не! Не! Те са си за вас. Юбилей: когато си отрупан с цветя, но още си жив.