Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Анка игриво: - Василий Иванич, хайде да играем на криеница. Ако ме намерите ще преспим заедно, а ако не, ще бъда зад печката…
Семейни 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един 102 годишен дядка решил да се жени за две години по-младата му съседка. Отишъл той в църквата да уговори датата с попа. Попа му казал обаче: - Не мога чадо, тази седмица не мога, ела другата ще ви приема с булката. - Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога. Попът доста се стреснал, но отвърнал: - Еми, чадо ела по-другата, пак ще съм свободен. - Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми. Попа вече едвам сдържайки го попитал: - Абе какво е тва вашето семейство, кви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени? - Ми и той не иска, ама техните го карат! Изпит по Физика: - Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите? - Събличам си якето - отговаря студентът. - Пак е горещо... - Ами, отварям прозореца. - Така! Ха сега кажете каква е скоростта на вятъра! - Амии... Равна на скоростта на влака. - Съжалявам. Двойка. Влиза следващия студент, пак същия въпрос. Така са скъсани поне 5-6 студента. Влиза последния. Отново същия решителен въпрос: - Пътувате във влак, горещо Ви е. Какво правите? - Събличам си якето. - Пак е горещо. - Събличам си пуловера. - Пак Ви е горещо, колега. - Събличам си ризата. - Но пак е горещо. Какво правите по нататък! - Нервничи вече доцентът. - Събличам си потника. - После? - Абе, гащите събувам, ама прозореца не отварям! - Здравей, какво правиш? - Уча нов език. - Така внезапно? А какъв? - Иксраглъб, това е една малка народност в Централна Америка. "Здравей" е "Йевардз", "Ученик" е "Кинечу", а "Мозък" е "Къзом". - Леле, колко си умен! После пак ще ти пиша? Сега трябва да бягам. - Аха, до скоро! Както би казал един на иксраглъб, "Авакат ацво апът, азъг в ес ибе!"... Иванчо решил да се научи да сваля мацки като брат си. Качил се в колата и зачакал… Брат му отива до площада, взима една мацка, кара я в гората и й казва: - Да или не? Тя отговаря: - Емиии - едва се познаваме - не. Брата казва: - Тогава слизай от колата и ще си ходиш пеша. Иванчо грабва колелото отива на катерушките, взима Марийка и я води в гората: - Марийке, да или не? - Еми да, Иванчо. - Добре, на ти колелото, аз ще си хода пеша. Върви някакъв човек, вижда някъв пънк с една кубинка и го пита "Абе, къде ти е кубинката?" Пънка сочи на обутия крак и вика "уъууъуууу"