Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животът никога не е справедлив. И може би това е добре за повечето от нас.
Бисери 3,362 прегледа
Следващ →

Още вицове

Черно дете пита бялата си майка: - Мамо, защо съм бял? Баба е бяла, дядо е бял, всички са бели, а аз съм черен? - О, сине мой, като се замисля - добре, че не лаеш! Всичко се случва на всеки, стига да има достатъчно време да чака! Какво ще направи блондинка ако кара по улица и GPS-а и каже завийте надясно?ще се седне на дясната седалка. Истинският джентълмен винаги прави път на дама, носеща... чувала с картофите Една жена отишла на генеколог. Дошъл и реда и тя влязла в кабинета. -Съблечете се! -казал лекаря -Ами малко съм срамежлива, няма ли някакъв друг начин докторе? - попитала дамата -Ами не знам, освен ако искате да угася лампата -Ох много ще съм Ви благодарна - казала притеснено дамата Угасили осветлението и тя започнала да се съблича но не знаела къде да остави дрехите си и попитала: -Докторе, а къде да оставя дрехите си? -Ами ей тук до моите - казал той