Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пияница в тоалетната вижда на пода един лев и си казва: - Хм, за един лев от пода на тоалетната! След това вади една двадесетачака, хвърля я на пода и казва: - За 21 лева може и да се наведа!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Василий Иванович, как се пише"гръд", с "т" или "д"? - Петка, пиши просто: "цици". - Е, ние с вас революцията с ЦИЦИ ли я защитавахме?!
Разни
03.10.2017
1,815 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно чукчи си седи на един клон и го реже.Отдолу минава един човек и му казва: -Ей,ще срежеш клона и ще паднеш! -Няма,няма. Задминал човекът,но чукчито продължава и пада. Поглежда към човека и вика: -Бреййй,магьосник!!!!!
Една блондинка казва на приятелката си блондинка. - Абе душко, когато някой те попита дали обичаш да четеш книги, ти какво му отговаряш? - Питам го дали е далтонист.
Маймунека се оженил за жирафката. След 1 месец хипопотама го среща и кво да гледа - маймунека кожа и кости и унил. - Какво става бе маймуняк, хич не изглеждаш добре Абе мани мани, това семейния живот хич не е добре. - Е защо така пък. - Ами млада жена трябва всеки ден да чукам, ама сили вече не ми останаха - чукам долу, бягам да целувам горе. Поцъкал разбиращо хипопотама и се разделили. След месец пак се срещат, обаче маймуняка загладил косъма и си свирука. - А маймуняк кво стана бе, да не си се развел. - Аааааааа, няма такова нещо вече всичко е тип-топ. - Е как така реши проблема. - Ами много просто - където чукам там и целувам.
Срещнали се двама ескимоси, единият от които минавал за най-умния в селото. Другият го заговорил: - Като си толкова умен, я да те питам нещо. Кажи ми - бели жени има ли? - На юг, където е топло, има бели жени. - отговорил първият. - А черни жени има ли? - Още по-на юг, където е още по-топло, има и черни жени. - компетентно отговорил знаещият. - А черно-бели жени има ли? - с нарастващ интерес попитал невежата. - Е, ти много искаш! Няма! - По дяволите! Пак съм спал с пингвин!
Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната: — Елате бързо. Тук има пожар! — Добре. Как да стигнем до вас? — Не са ли ви останали от онези червени камиони?