Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Василий Иванович, как се пише"гръд", с "т" или "д"? - Петка, пиши просто: "цици". - Е, ние с вас революцията с ЦИЦИ ли я защитавахме?!
Разни 1,815 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно чукчи си седи на един клон и го реже.Отдолу минава един човек и му казва: -Ей,ще срежеш клона и ще паднеш! -Няма,няма. Задминал човекът,но чукчито продължава и пада. Поглежда към човека и вика: -Бреййй,магьосник!!!!! Една блондинка казва на приятелката си блондинка. - Абе душко, когато някой те попита дали обичаш да четеш книги, ти какво му отговаряш? - Питам го дали е далтонист. Маймунека се оженил за жирафката. След 1 месец хипопотама го среща и кво да гледа - маймунека кожа и кости и унил. - Какво става бе маймуняк, хич не изглеждаш добре Абе мани мани, това семейния живот хич не е добре. - Е защо така пък. - Ами млада жена трябва всеки ден да чукам, ама сили вече не ми останаха - чукам долу, бягам да целувам горе. Поцъкал разбиращо хипопотама и се разделили. След месец пак се срещат, обаче маймуняка загладил косъма и си свирука. - А маймуняк кво стана бе, да не си се развел. - Аааааааа, няма такова нещо вече всичко е тип-топ. - Е как така реши проблема. - Ами много просто - където чукам там и целувам. Срещнали се двама ескимоси, единият от които минавал за най-умния в селото. Другият го заговорил: - Като си толкова умен, я да те питам нещо. Кажи ми - бели жени има ли? - На юг, където е топло, има бели жени. - отговорил първият. - А черни жени има ли? - Още по-на юг, където е още по-топло, има и черни жени. - компетентно отговорил знаещият. - А черно-бели жени има ли? - с нарастващ интерес попитал невежата. - Е, ти много искаш! Няма! - По дяволите! Пак съм спал с пингвин! Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната: — Елате бързо. Тук има пожар! — Добре. Как да стигнем до вас? — Не са ли ви останали от онези червени камиони?