Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вратата се отвори и в стаята на красивата принцеса влезе рицарят. Красавицата плачаше на леглото си, виждайки го, тя се разплака още повече. - Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщи тя на рицаря. - Всяка година драконът иска да изяжда най-красивата девица от града. Това съм аз! Но защо съм толкова красива... - Ще те спася! - смело възкликнал рицарят. - Ще убиеш дракона?! - Има много по-лесен начин! - отговорил принцът, разкопчавайки си гащите вече. - А друг начин няма ли? - смутено попитала принцесата. - Мога да ти счупя носа и няма да си най-красивата. Принцесата въздъхнала и започнала да се съблича...
Любими Герои 3,654 прегледа
Следващ →

Още вицове

Предстои процес за масово убийство срещу наш виден мафиот. Доказателства – с лопата да ги ринеш. Мафиотът се обръща към най-добрия адвокат с думите: „Ако ми издействаш само годинка, този куфар с пари е твой. Ако не – прости се с целия си род!” Съдът издава присъда за една година и мафиотът, разнежен, прегръща адвоката. - Трудно ли ти беше, брато? - Адски трудно! - Защо? - Ами съдията искаше да те оправдае!... Иванчо отива с родителите си на село. Отиват на разходка с баща му и виждат крава. - Тате, защо на кравата циците са и между краката, а на мама между ръцете? - пита Иванчо. - Абе колко пъти да ти обяснявам, че майка ти вместо глава има задник! - троснато отговаря бащата. Въпрос: Защо семейните мъже са по - дебели от ергените? Отговор: Когато ергенът се прибере вечер, отваря хладилника, поглежда какво има там и от мъка се запътва към леглото да спи. А жененият като се прибере - поглежда какво го чака в леглото и от мъка се запътва към хладилника.... Обява: Продавам чисто нов Pentium 3-550, 256 MB RAM, 1 TB HDD, 100x CD за 120 $. Само веднъж е пускан... от 35-я етаж.... Попадат на оня свят три жени и се изправят пред Свети Петър. Той им казва: - Която от вас е изневерявала на мъжа си, да вдигне ръка! Две от жените вдигат ръка, а третата не. Свети Петър: - Вие двете - бегом в ада, а и между другото, вземете и глухата с вас..!