Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ББ е на урок по английски и преподавателката му пуска репликата на Христо Стоичков: "Съмтаймс уин, съмтайм ю люн.." и го пита: - Кое е неправилното? ББ отговаря: - Липсва: "съмтаймс наравно"
Политически 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

Термометър,кантар и електромер разговарят: - Не се чувствам добре,ту ми е студено ту ми е горещо. - И на мен ми е тежко,но си трая. - Чувствам голямо напрежение. В английски клуб. - Джентълмени, вчера с мен се случи много любопитна случка...Представете си: студена дъждовна вечер, седя си пред камината. Неочаквано се чука на вратата. Отварям и гледам прекрасна лейди, цялата подгизнала от дъжда... - И после? - Разбира се, поканих я. Тя трепереше от студ и помоли за малко уиски, за да се сгрее, но не помогна, тогава ме помоли за разрешение да седне на коленете ми. - И?!!! - Кълна се, джентълмени, няма да мине и половин година и тя ще е моя! Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три. В училище преписваше. В университета ползваше пищови. Така от него се получи копипейстър. НЕ ПИЕ! НЕ ПУШИ И НЕ ХОДИ ПО ЖЕНИ! обаче като види някоя мацка, цигарата му пада във водката.